Doprava ZDARMA od 2499 Kč.

YaoMedica Suché sny 50 ml

Kód: YAO621
308 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Tinktura Suché sny od YaoMedica vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhi Xiao Er Yi Niao Tang. Harmonizuje ledviny a srdce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Bylinky či houby se nejprve na speciálním stroji drtí na velmi jemný prášek, dále macerují v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát se každý den dynamizuje a hotové tinktury už nejsou nijak ředěny. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti. Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

  • svírá esenci a tekutiny
  • harmonizuje Shen (ledviny) a Xin (srdce)
  • posiluje střed a zvedací funkci Pi (sleziny) a Shen (ledvin)

Složení:  voda, alkohol, Huang Qi - kozinec blanitý, kořen - Rad. astragali - 3,7 g, Bai Zhu - atraktylis velkoúborový - oddenek - Rhiz. atractylodis - 2,8 g, Chen Pi - mandarinka obecná - kůra - Peri. citri - 2,8 g, Sheng Ma - škumpa smrdutá - kořen - Rad. cimicifugae - 0,9 g, Chai Hu - prorostlík čínský - nať - Rad. bupleuri - 0,9 g, Shan Yao - jam čínský - hlíza - Tub. dioscoreae oppositae - 1,0 g, Sha Yuan Zi - Sem. astragali complanati - 2,8 g, Qian Shi- semeno neúrody - Sem. euryales - 2,8 g, Wu Wei Zi - klanopraška čínská - plod - Fruc. schisandrae - 1,9 g, Tu Si Zi - kokotice čínská - semeno - Sem. cuscutae - 2,8 g, Fu Pen Zi - ostružiník - plod - Fruc. rubi - 2,8 g, Zhi Zi - gardénie jasmínová - plod - Fruc. gardeniae - 1,9 g, Che Qian Zi - jitrocel - semeno - Sem. plantaginis - 2,8 g, Suan Zao Ren - jujuba ostnitá - semeno - Sem. ziziphi spinosae - 2,8 g, Gan Cao - lékořice - kořen - Rad. glycyrrhizae - 1,9 g, Da Zao - jujuba čínská - plod - Fruc. jujubae - 1,9 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: YaoMedica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz