Doprava ZDARMA od 2499 Kč.

O nás

Kdo jsme?

Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná firma. která se zabývá prodejem sušených plodů, oříšků, ovoce v RAW kvalitě, ale také v BIO kvalitě. Nabízíme široký výběr vynikajících chutí, které vám rozšíří obzory v domácnosti. Naše produkty jsou pečlivě vybírány a testovány, abychom vám zajistili nejvyšší kvalitu a autenticitu. 

Co nabízíme?

E-shop Vicechuti.cz nabízí široký sortiment produktů, které jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu, chuť a zdraví. Nabízíme především sušené ovoce a ořechy, exotické plody, koření a dále pak různé druhy čajů a mnoho dalšího. Mezi našimi hlavními produkty naleznete i jiné druhy a formy zpracovaní, a to např. pasty, prášky, superpotraviny apod…

Naše produkty pocházejí od prověřených dodavatelů a jsou skladovány v ideálních podmínkách, aby vám přinesly maximální chuťový zážitek.

Naše filozofie

Naše filozofie je poskytovat Vám pouze ty nejlepší potraviny, které jsou vyrobeny z nejlepších surovin a většinou neobsahují žádné chemické přísady. Věříme, že kvalita potravin by neměla být kompromisem a proto spolupracujeme pouze s takovými zemědělci, kteří dbají na kvalitu a udržitelnost. Své produkty si pečlivě vybíráme, abychom vám mohli nabídnout širokou škálu vynikajících chutí. Naše spolehlivá a rychlá doprava vám zajistí, že vaše produkty dorazí až k vám domů, a to v co nejkratším možném čase. Pokud máte nějaké dotazy, rádi Vám pomůžeme s výběrem produktů. Věříme, že naše produkty vám přinesou nejen skvělý chuťový zážitek, ale také pocit, že nakupujete s dobrým svědomím.


V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací.

Prohlédněte si náš sortiment a získejte více informací o produktech a surovinách, které dodáváme, nebo se na nás rovnou obraťte s konkrétní poptávkou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz