Doprava ZDARMA od 2499 Kč.

Jablečné kolečka BIO 200 g

Kód: 690-1
93 Kč / ks 465 Kč / 1 kg
Skladem (5 ks)
Jablečná kolečka jsou něco, co už dělaly naše babičky – tence nakrájená jablka na kolečka následně sušená. Ta naše chutnají přesně jako od babičky. Tak na co čekáte? Nenechte si jablečná kolečka ujít!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná, že si říkáte, co může být na jablkách tak úžasného, vždyť často na ulicích vidíme, jak se mnohdy nahnilá jablka válejí na cestách. Je pravda, že jablek si málo vážíme a jsou nedoceněným ovocem.Jablko jako lékárna? Čtete správně – dříve se jablkům přezdívalo kulatou lékárnou díky jejich jedinečnému složení. Jablíčka obsahují mnoho vlákniny, ale jsou také bohatým zdrojem vitamínů A, B1, B2, B6, C, E, i vitamín K, který je důležitý pro správnou srážlivost krve, což může zabránit častému krvácení z nosu nebo pokud se vy, dámy, potýkáte se silnou menstruací, jablka by vám měla pomoci. Nejen vitamíny, ale rovněž minerály se nacházejí v tomto ovoci – mangan, draslík, železo, zinek, hořčík a další na nás čekají v této kulaté lékárně.
Něco málo z historie jablek. Toto ovoce je známé už tisíce let, vždyť všichni známe tu pasáž v Bibli, kdy Eva utrhne jablko ze Stromu poznání. Ale víte, že se nemuselo vlastně vůbec jednat o jablko? Asi okolo roku 1600 vznikaly první překlady Bible do angličtiny a tehdy se výraz apple (tedy jablko) využívalo na veškeré ovoce, které nebylo bobulí. Z toho vyplývá, že již zmíněná Eva mohla jíst klidně i jiné ovoce a tudíž naše jablíčko v tom může být zcela nevinně.
Jablečná kolečka jsou něco, co už dělaly naše babičky – tence nakrájená jablka na kolečka následně sušená. Ta naše chutnají přesně jako od babičky. Tak na co čekáte? Nenechte si jablečná kolečka ujít!Složení: 100% jablko BIO

Doplňkové parametry

Kategorie: Jablka a hrušky
Hmotnost: 0.2 kg
? Bio: Bio
Značka: Les fruits du paradis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz