Pro objednávky nad 1999 Kč je doprava zdarma.

YaoMedica Cordyceps 50 ml

Kód: YAO84
Značka: YaoMedica
323 Kč / ks 267 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Cordyceps jsou čínské houby, tinktura vychází z receptu tradiční čínské medicíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky podle tradiční čínské medicíny

  • doplňuje Shen Yang (ledvinový yang)
  • posiluje Fei Yin (plicní yin)        
  • transformuje Tan (hlen)
  • uklidňuje Shen (ducha)
  • podporuje Wei Qi (obrannou qi)

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50 % lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50 % alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Složení: voda, alkohol
Cordyceps - housenice červená, plodnice - Cordyceps militaris - 38,3 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz